Rostyslav Gashchuk
Веб-дизайнер
Репутація:
5,0 артів
Професіонал
Статус:
Вільний
Ціна:
Резюме
AR маски - новий тренд взаємодії із аудиторією. Перші розробники та бренди отримали великі охоплення. Зараз до такого проекту потрібно підходити із особливим креативом та аналізом ринку. Я розробляю оригінальні проекти для Instagram та Facebook, які оцінили вже більше 15 мільйонів користувачів. Давайте змінювати комунікацію з аудиторією разом.
Чому варто працювати зі мною
Якість роботи
До своїх проектів залучаю кращих фахівців. Це креативні та профейсійні дизайнери, маркетологи.
Технічна підтримка. Мої клієнти отримують повну підтримку та рекомендації щодо запуску маски і її просування у соцмережі, що є важлим елементом у виведенні продукту на ринок.
Технічна підтримка
Мої клієнти отримують повну підтримку та рекомендації щодо запуску маски і її просування у соцмережі, що є важлим елементом у виведенні продукту на ринок.
Справедлива оцінка
Якщо при аналізі цільової аудиторії чи ідеї я побачу, що маска не зможе принести вам бажаних результатів, то одразу про це повідомлю і ми спільно знайдемо нове креативне рішення.
Індивідуальний підхід
Щоб не штампувати однакові проекти, використовується пошук креативних рішень для кожного замовника.
Послуги
дизайн
Розробка AR маски, пошук моделей та зйомка відео з маскою, технічна підтримка наявних проектів.
Відгуки
@julialaza
Красиві метелики урізноманітнюють ваші сторіз. Їх колір можна міняти слайдером. А тапом на екран можна залишити тільки на обличчі або прибрати зовсім, щоб знімати відео з класним пресетом.
@inspired.bags._
Особливістю компанії, з точки зору візуалу, є гарні шрифти та кольори. Ми, не довго думаючи, перенесли фрази в маску, щоб аудиторія створювала контент з будь-якої точки світу, навіть не маючи доступу до продукту.
@insha_kava
Комунікаційний інструмент створений до дня відкриття кав’ярні. Продумані всі дрібниці по анімації. Сова має різні рухи крилів які відповідають динаміці ефекту.
@smaki.maki
Після запуску вмикається рух об'єкта та рандомно перебираються відповіді. Потім рандом зупиняється і знизу, як вау-ефект, вилітає піца. І все це під вбудовану музику.
Портфоліо
AR маска для @julialaza
AR маска для @inspired.bags._
AR маска для @insha_kava
AR маска для @smaki.maki
Close
Техпідтримка ( якщо у вас виникли труднощі, повідомте нам про це )
Як вас звати?
Ваш телефон
Ваше запитання
Повідомлення
Ваше ім'я
Ваш телефон
Ваше запитання
Made on
Tilda