Дуже важлива інформація

Реферальна програма
(бонуси від сервісу)

Наша реферальна програма допоможе отримати користувачам грошові бонуси для використання на сайті.
Як це працює?
Потрібно зробити всього кілька кроків:)
1
В меню оберіть
"Партнерська програма"
2
Ви отримуєте унікальне посилання на профіль:
3
Виберіть його та скопіюйте
4
Відправте посилання другу:)
5
Успіх, ви допомогли своєму другу заробляти разом з вами:)
Після реєстрації нового користувача у вас в блоці "Реферальна програма" з'явиться +1 зареєстрований користувач. Як тільки він виконає перше завдання, як виконавець, або закриє з відкликанням перше завдання, як замовник, ви обидва отримаєте по 50 грн на бонусний баланс в профілі.

Бонуси активні протягом 180 днів тільки для використання на сайті, після цього вони "згоряють". Кількість наведених користувачів і бонусів не обмежена.

Де можна розмістити реферальне посилання?

  1. Соціальні мережі (Facebook, Instagram, Twitter та ін.). Ви можете вказати своє реферальне посилання на особистій сторінці, додати в коментарях в улюбленій групі або просто відправити своєму другу особистим повідомленням.

  2. Тематичні форуми (Будуємо Будинок, Kidstaff і ін.). Поділіться реферальним посиланням з людьми, які мають з вами схожі інтереси. Це точно буде корисно і вам, і колегам.

  3. Месенджери (Telegram, Viber і ін.). Надсилайте своє посилання в тематичні співтовариства або просто своїм друзям і близьким. Збільшуйте кількість бонусів і працюйте ще вигідніше :)

  4. Коментарі в тематичних виданнях. Залишайте своє реферальне посилання в коментарях до цікавих статей підходящої тематики. Так ви точно знайдете зацікавлених людей і зможете отримати більше бонусів.
Close
Зв'яжіться з нами:)
Telegram
Mail
Made on
Tilda